التخطي إلى المحتوى

راه های استعلام تخلفات اتومبیل اکنون می توانید در مورد تخلف اتومبیل خود ، و پیگیری جامع از روش های استعلام تخلف ، چون برخی شکایت می کنند ، از تخلفات اتومبیل که به طور مداوم اعمال می شود و روش های پرداخت برای شما آسان است ، استعلام کنید و طبق اطلاعیه مندرج در آن ، می توانید استعلام و پرداخت کنید. این کار توسط برخی روش ها انجام می شود:

  1. ورود به وب سایت مربوطه
  2. شماره بارکد پشت کارت اتومبیل خود را وارد کنید
  3. در مورد میزان تخلف در حال آماده سازی برای پرداخت آن ، سiringال کنید
  4. دانستن نوع تخلف ، مکان و نوع جرم ، به منظور اطمینان از اینکه شما مالک تخلف هستید.

راه های استعلام تخلفات اتومبیل

با استفاده از بارکدی که شامل هشت یا نه عدد است و در پشت اتومبیل شما یافت می شود می توانید جریمه را پرداخت کنید و همچنین می توانید با تماس با پشتیبانی قبض خود استعلام کنید.

از این لینک دیدن کنید، در مقایسه با گذشته ، پرداخت تخلفات از طریق مراجعه به مراکز عمومی رسمی مانند مرکز پلیس برای بدست آوردن تحقیق در مورد تخلف و سپس پرداخت آن صورت می گرفت ، اما امروز تخلف به صورت الکترونیکی پرداخت می شود ، می توانید بصورت آنلاین بررسی کنید ، تخلفات را قبلاً پرداخت کنید اینکه تعداد تخلف شما افزایش یافته و شما را از نظر اقتصادی خسته می کند ، بنابراین از حضور پلیس در یک پارکینگ عمومی.

شاید برایتان جالب باشد که آن را دنبال کنید: مشاهده نتایج کنکور ارشد ۹۹ sanjesh.org از طریق پیوند عمومی ir

راه های استعلام تخلفات اتومبیل، ، یک کمین ترافیکی یا در خیابان تعجب نخواهید کرد و ملزم به پرداخت تخلف هستید و ما اخبار عمومی مربوط به شهروند را با شما پیگیری می کنیم، راه های پرسش در مورد تخلفات اتومبیل و نحوه پیگیری آنها.